سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

دیدار مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مدیرعامل شرکت فولاد سنگان

در دیدار مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مدیرعامل شرکت فولاد سنگان توانمندی  شرکت های گروه احیاء و تکادو معرفی گردید.

همزمان با سفر مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه به استان خراسان رضوی و شهرستان خواف و سنگان با حضور این هیئت در شرکت های سنگ آهن احیاء سپاهان و صنایع معدنی فولاد سنگان توانمندی شرکتهای گروه احیاء سپاهان و تکادو به ارائه خدمات در این شرکت ها معرفی گردید.

 

در این سفر و در جریان بازدید از شرکت های (سنگ آهن احیاء سپاهان) و (صنایع معدنی فولاد سنگان وابسته به فولاد مبارکه) جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مهندس معصومی مدیر بهره برداری سنگ آهن احیاء و دکتر امرائی مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار گردید. در این جلسه که تعدادی از اعضاء هیئت مدیره و معاونین شرکت فولاد سنگان نیز حضور داشتند قابلیت ها و عملکرد اجرایی این شرکت ها جهت مدیران تکادو بر شمرده شد و سپس مدیرعامل شرکت تکادو با تقدیر و تشکر از دکتر امرایی مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و تلاشگران این بنگاه اقتصادی بزرگ کشور خواستار گسترش فعالیتها و همکاری شرکت های گروه احیاء سپاهان و تکادو در شرکت صنایع فولاد سنگان شدند . در ادامه جلسه توسط مدیران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان ابراز امیدواری گردید با توجه به توانمندی و کارآیی شرکت های گروه تکادو و احیاء سپاهان در بخشهای مختلف بویژه شرکتهای مرات پولاد ، تابان نیرو سپاهان و حمل و نقل رهنورد با در نظر گرفتن الویت حضور این شرکت ها در بدنه اجرایی شرکت فولاد سنگان ارتباط و همکاری بین دو مجموعه شتاب بیشتری بگیرد و خدمات فنی و مهندسی و قطعه سازی و تعمیرات از طریق شرکتهای احیاء سپاهان و تکادو به فولاد سنگان ارائه گردد. لازم بذکر است شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان یکی از بزرگترین صنایع معدنی منطقه شمال شرقی کشور با توانایی تولید اقتصادی  5 میلیون تن گندله در سال می باشد. این شرکت تامین کننده بخش عمده گندله مورد نیاز فولاد مبارکه است همچنین در کنار این مجتمع کارخانه تولید کنسانتره با ظرفیت 5 میلیون تن در حال ساخت است که این کارخانه نیز مورد بازدید هیئت اعزامی احیاء و تکادو قرار گرفت و تجهیز و تکمیل این پروژه معظم توسط متخصصین و مهندسین ایرانی در حال انجام است و به جهت نوع عملکرد این شرکت زمینه مناسب حضور شرکتهای احیاء و تکادو بسیار فراوان است که با حضور تیم کارشناسی احیاء سپاهان و تکادو مذاکرات تکمیلی در جهت حضور این شرکتها در مجتمع فولاد سنگان مهیا گردیده است.

تصاویر این دیدار:

1

2

3

4

5

6