سال مهار تورم و رشد تولید

بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت آیینه خانه اسپادانا

در بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت آیینه خانه اسپادانابازسازی و نوسازی بخشهای مختلف هتل اسپادانا مورد تاکید قرار گرفت.

همزمان با بازگشایی مراکز اقامتی و تفریحی کشور بر اساس پروتکل ابلاغی ستاد کشوری مقابله با کرونا کلیه بخشهای اقامتی و رفاهی، رستوران، کافی شاپ و .... هتل اسپادانا مورد بازدید مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت.

 

در ابتدای این بازدید پیمان فرهنگ مدیرعامل شرکت آیینه خانه اسپادانا به نیابت از هیئت مدیره این شرکت از حضور ارزنده دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو تشکر و قدردانی نمود و طی سخنان کوتاهی به تشریح وضعیت شرکت آیینه خانه اسپادانا بویژه هتل اسپادانا پرداخت و افزود با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کرونا آسیب فراوانی به صنعت هتلداری کشور وارد شد و حدود سه ماه بر اساس ابلاغیه ستاد مقابل با کرونا هتل اسپادانا از چرخه فعالیت خود خارج گشت و بر این اساس با تمهیداتی که در بخش نیروی انسانی و خدماتی اتخاذ نمودیم توانستیم به لطف خدا به فعالیت مجدد ادامه دهیم. ایشان افزودند: امید آن داریم با لطف خدای متعال و همراهی هیئت مدیره محترم و همیاری و همکاری شرکت تکادو بتوانیم با انجام بازسازی طبقه اول شرایط هتل را ارتقاء داده و به استانداردهای لازم برسیم. همچنین در برنامه های آینده شرکت راه اندازی آژانس مسافرتی مورد نظر است که انشاء الله برنامه جامع آن به اطلاع ستاد تکادو خواهد رسید. در ادامه دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع مدیران و پرسنل شرکت آیینه خانه اسپادانا اظهار داشتند: سیاست گذاری و برنامه ریزی شرکتهای تکادو و احیاء سپاهان در بخش خدمات عمومی تاکید بر حفظ و ارتقاء جایگاه هتل اسپادانا می باشد بر این اساس هیئت مدیره محترم شرکت آیینه خانه اسپادانا میبایستی با الویت بندی و برنامه ریزی دقیق در جهت به روز رسانی فضای هتل و خدمات و ارتقاء جایگاه این مجموعه در میان دیگران مراکز اقامتی استان تلاش نماید. دکتر رومی افزود: برای رسیدن به اهداف شرکت باید حرکت رو به جلو داشته باشید و در جهت ارتقاء مجموعه که محور اصلی فعالیت شما خواهد بود باید تلاش دو چندان نمائید. مدیرعامل تکادو ضمن تاکید بر حمایتهای ستاد تکادو در جهت ارتقاء برند هتل اسپادانا اظهار داشت: برای حفظ و رشد مجموعه همواره همراه شما هستیم و در این راه امید دارم برنامه بازسازی و به روز رسانی طبقه اول هتل اسپادانا همچون طبقه دوم که بخوبی و بسیار عالی انجام گردید در الویت اجرایی قرار گیرد و ستاد تکادو هم یاری گر شما خواهد بود. مدیرعامل شرکت تکادو در ادامه در جهت جبران مشکلات به وجود آمده به هتل اسپادانا در زمان تعطیلی اذعان داشت. از تهدید ها می توان بخوبی استفاده نمود و آنها را به فرصت تبدیل نمود. در این راه میبایستی تیم اجرایی و عملیاتی را تقویت نمود و همزمان با برنامه ریزی دقیق برای فعالیت بعد از دوره کرونا کار بازسازی را انجام داد. دکتر رومی استفاده از پرسنل دلسوز و مدیریت خوب و مومن و متواضع و نجیب ، استفاده از امکانات رفاهی مناسب موقعیت جغرافیایی عالی هتل و صداقت در کار را راهگشای مشکلات دانست و اظهار امیدواری نمود با صمیمیت در محیط کار و توکل به خداوند متعال قطعاً خدمت به مردم شریف و میهمانان و مسافران عزیز شیرین تر خواهد شد.

تصاویری از این بازدید:

1

2

3