سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

بازدید مدیرعامل جدید شرکت تکادو از شرکت معادن منگنز ایران

بمنظور بررسی و نظارت میدانی بر عملکرد شرکتهای گروه، آقای دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت معادن منگنز ایران بازدید نمودند.

 

 در ابتدای این بازدید جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران مجموعه معادن منگنز ایران برگزار و در رابطه با مسائل مختلف شرکت بحث و تبادل نظر بعمل آمد در این جلسه مهندس محمد رضا راغبیان مدیرعامل شرکت معادن منگنز ایران ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب آقای رومی به عنوان مدیرعامل شرکت تکادو در رابطه با فعالیت های شرکت ، روند تولید محصول و مشکلات موجود در امر تولید و استخراج گزارشی را در حضور مدیران اجرایی کارخانه ارائه نمودند و سپس مدیرعامل شرکت تکادو با بررسی کلیه گزارشات و عملکرد شرکت بر احداث کارخانه فروسیلیکو منگنز، افزایش بازیابی ذخیره ها و افزایش راندمان فرآوری منگنز تاکید نمودند. در ادامه مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران شرکت معادن منگنز ایران از چگونگی تولید و استخراج سنگ منگنز در تراز 290 شرقی معدن پیروزی بازدید نمودند و در جریان استخراج از معادن روباز و نحوه خردایش و فرآوری و حمل محصولات این شرکت قرار گرفتند.

لازم بذکر است شرکت معادن منگنز ایران بزرگترین تولید کننده سنگ منگنز کشور می باشد و در منطقه ونارچ در 15 کیلومتری جاده قدیم قم به اصفهان قرار دارد. این شرکت تا کنون در مقاطع مختلف زمانی موفق به کسب عنوان شرکت تولیدی نمونه کشوری و استانی گردیده است.

تصاویری از این بازدید:

1

2

3

4

5