سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

دکتر علی رومی در جمع مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو

دکتر علی رومی در جمع مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو  : همسان فهمی و هم افزایی بین شرکتهای گروه تکادو میبایستی اولویت اول شرکتهای گروه باشد.

اولین گردهمایی مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو در سال 1399 با حضور آقای دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران عامل شرکتهای گروه و مدیران ستاد تکادو در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

در این جلسه که اولین حضور آقای رومی بعد از انتصاب ایشان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت تکادو بود نقطه نظرات و دیدگاههای ایشان در جهت پیشبرد فعالیت های شرکت های گروه به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسید. آقای رومی در ابتدای سخنان خود با ابراز امیدواری به پیشبرد اهداف عالیه شرکت اذعان داشتند بنده بسیار خشنودم که خداوند این توفیق را به بنده داده که در خدمت تیم جوان، عالم و ارزشمند گروه تکادو باشم . ایشان در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از جناب آقای دکتر اسلامیان و جناب آقای دکتر صفوی افزودند از اعتماد و نگاه ویژه این عزیزان به بنده بسیار سپاسگزارم امیدوارم بنده نیز امانتدار خوبی برای مجموعه گروه تکادو باشم. بنده با هولدینگ تکادو بیگانه نیستم و از زمانهای دور با مدیران و تلاشگران این مجموعه و عملکرد این شرکت آشنا بوده ام ایشان افزودند ارزش مجموعه تکادو به مدیران و تلاشگرانی است که سالها در این مجموعه زحمت کشیده اند و این شرکت را به یک بنگاه اقتصادی شناخته شده در کشور تبدیل نموده اند. مدیرعامل تکادو در ادامه سخنان خود در جهت حرکت رو به رشد شرکتهای گروه اذعان داشتند به عنوان اصلی ترین موضوع حرکت در شرکتهای گروه همسان فهمی و هم افزایی عامل بسیار مهمی در جهت هماهنگ شدن و هم دل شدن شرکتهای گروه است که با در پیش گرفتن این اولویت قطعاً عملکرد مجموعه شرکتها روند رو به رشد و فعالیتها شتابی دو چندان خواهد گرفت. در ادامه مدیرعامل شرکت تکادو ارزش آفرینی جهت سهامداران را موضوع مهمی قلمداد نمودند و اظهار داشتند وظیقه اصلی همه دست اندرکاران مجموعه حفاظت از منافع سهامداران معزز است و در این راستا با ایجاد استراتژی مناسب ، رفع مشکلات موجود و ارزش آفرینی جهت شرکتهای گروه بخوبی میتوان از سرمایه سهامداران گروه محافظت نمود و جوابگوی سرمایه این عزیزان باشیم. دکتر رومی در ادامه جلسه از مدیران عامل شرکتها درخواست نمودند با یک مدیریت کارآمد و دلسوزانه در چارچوب سیاست گذاریهای شرکت تکادو به پیش رفته و با اولویت بندی امور و در نظر گرفتن انتظارهای شرکت تکادو همچون مدیریت بر سود، مدیریت بر بودجه ، برنامه ریزی استراتژیک ، حذف فعالیتهای غیر ضروری، مدیریت و نظارت ویژه بر امور مالی شرکتها، تجزیه و تحلیل بازار سرمایه، کنترل هزینه های غیر ضرور، اتخاذ تصمیات حرفه ای در جهت توسعه شرکت و ..... در جهت بالا بردن و ارتقاء سطح عملکرد شرکتهای گروه تلاش دو چندان داشته باشند. در ادامه مدیران عامل شرکت های گروه ضمن معرفی حوزه های مسئولیتی خود جهت ایشان در جایگاه مدیریت عامل هولدینگ تکادو آرزوی موفقیت نمودند.

تصاویری از این جلسه :

1

2

3

4

5