سال مهار تورم و رشد تولید

مدیرعامل جدید شرکت تکادو در جمع کارکنان این شرکت

دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو در جمع کارکنان این شرکت : همراهی و تعهد کارکنان مجموعه به چارچوبهای اداری در فضایی صمیمی، کارها را بخوبی به پیش خواهد برد.

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو با حضور مدیران وکارکنان شرکت تکادو برگزار و از خدمات و تلاش های مهندس احمد دادوند تقدیر و علی رومی بعنوان مدیرعامل شرکت تکادو معرفی گردید. در ابتدای جلسه مهندس احمد دادوند طی سخنانی حضور خود در مجموعه تکادو و احیاء را یک افتخار دانست و اشاره نمود تجربه 29 سال فعالیت در دو بنگاه اقتصادی بزرگ کشور، شرکت تکادو و مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برای بنده مایه افتخار و مباهات بود و جا دارد در این جلسه از کلیه تلاشگرانی که از سالهای قبل در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده اند و زحمت فراوان کشیده اند تقدیر و تشکر نمایم.

ایشان در ادامه افزودند مجموعه تکادو و احیاء سپاهان در کشور بسیار خوش نام هستند که بخش مهمی از این اعتبار به برکت حضور پرسنل تلاشگر و صادق در این دو مجموعه می باشد ایشان در پایان جهت کلیه مدیران و همکاران شرکت تکادو آرزوی موفقیت نمودند. در ادامه جلسه آقای رومی مدیرعامل شرکت تکادو ضمن تبریک فرارسیدن ماه  پر خیر و برکت رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه اظهار داشتند بنده جا دارد در ابتدای سخنان خودم از تلاشهای صادقانه مهندس دادوند در زمان تصدی مدیریت این بنگاه اقتصادی تشکر نمایم. ایشان در ادامه افزودند برای بنده جای بسی خوشبختی است که در مجموعه خوشنام و پرتلاش تکادو حضور دارم ، حضور بنده بر اساس حسن نظر و درخواست هیئت مدیره محترم اتفاق افتاده و امید آن دارم بتوانم با همراهی و همیاری کارکنان و تلاشگران مجموعه روند خوبی در عملکرد اجرایی شرکت تکادو اتفاق افتد.     دکتر رومی در ادامه با برشمردن سوابق اجرایی و مدیریتی خود اذعان داشتند بنده با  31 سال سابقه مدیریتی در بنگاههای اقتصادی کشور امید آن دارم در مجموعه تکادو با شفافیت در مدیریت و همراهی کارکنان و مدیران در چارچوب قانونی و شرح وظیفه اداری در فضایی دوستانه و با رفاقت تمام کارها را به پیش ببریم. ایشان در ادامه سخنان خود اذعان داشتند بنده دوست دارم همه عزیزان مجموعه با قدرت، قوت و با اراده قوی بدون هیچ نگرانی با تلاش دو چندان و با جدیت برنامه ها و سیاستهای اجرایی شرکت را به پیش ببرند، بنده از پتانسیل موجود در مجموعه و توانمندی عزیزان این مجموعه می خواهم بخوبی استفاده کنم در پایان جلسه مدیران وکارکنان شرکت تکادو ضمن اهداء لوح سپاس به آقای مهندس احمد دادوند از زحمات ایشان در مدت مدیریت در مجموعه تکادو تقدیر و تشکر بعمل آوردند. 

تصاویری از این جلسه:

 1

2

3

4

5

6

7