سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

آيين معرفي اعضاي جديد هیات مدیره و توديع و معارفه قائم مقام شركت تكادو

با حضور اعضاي هيات مديره و مديران عامل شركت هاي عضو:
امير عباس اسماعيلي به عنوان عضو جديد هيات مديره و قائم مقام تكادو انتخاب گرديد.
آيين معرفي اعضاي جديد هیات مدیره و توديع و معارفه قائم مقام شركت تكادو در سالن جلسات شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي تكادو ، در این جلسه که با حضور دکتر محمود اسلامیان ریيس مجمع شرکت احیاء سپاهان، دکتر سید مصطفی صفوی ریيس هیات مدیره شرکت های احیاء سپاهان و تکادو، مهندس علي جواهری مدیرعامل احیاء سپاهان، مهندس احمد دادوند مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران عامل شرکت های اين گروه برگزار گردید، امیرعباس اسماعیلی به عنوان عضو جدید هیات مدیره و قائم مقام معرفی گردید و از خدمات دكتر محمود شهشهانی پور تقدیر گرديد.
دکتر محمود اسلامیان در ابتداي اين نشست گفت: بسیار خوشحال هستیم که احياء و تكادو در یک ظرفیت پویا حرکت کرده و بي شك این موفقيت حاصل تلاش همه مدیران و همكاران این مجموعه بوده است. وي در ادامه ضمن تاکید بر شتاب حرکت اجرایی در شرکت هاي گروه افزود : به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ موظف هستیم که حرکت اجرایی در شرکت های گروه را شتاب دهیم، ما بايد حتی در این شرایط سخت اقتصادی باز هم قدم هاي بزرگ در راه توسعه برداریم و با همین شرایط می توان به فرصت های مناسب رسید، در این راستا هر شغلی که ایجاد شود یک خدمت مهم به ايران اسلامی انجام پذيرفته است.
وي افزود: موضوع اشتغال و به کارگیری افراد یک عبادت است که اگر توسعه محقق شود و ما بتوانیم حتی برای یک نفر اشتغال ایجاد کنیم ، کار بسیار ستودنی و وظیفه ای جهادی و مقدس انجام داده ايم.
اسلامیان در ادامه ضمن تاکید بر توانمندی مجموعه های احیاء سپاهان و تکادو افزود: اين دو هلدينگ در کشور دارای اعتبار است و می بایست از این اعتبار بهره برد و با استفاده از کلیه ظرفیت های انسانی و در قالب یک مجموعه جامع و منسجم در جهت پیشرفت و موفقیت گام برداریم.
وي ضمن برشمردن ویژگی های محمودشهشهانی پور اذعان داشت : دکتر شهشهانی پور انسان بسیار تلاشگری است و در هر جایگاه مسئولیتی که حضور داشته است، منشاء خدمات بزرگی بوده و من قلباً از تلاش های وي تقدیر می نمایم.
اسلامیان در پایان سخنان خود اسماعیلی را مديري اخلاق مدار با روحيه متعهدانه در انجام ماموريت ها و وظايف معرفي نمود و اظهار اميدواري كرد وي بتواند منشاء فعاليت ها و اقدامات تاثير گذار و مناسبي در تکادو گردد.
در ادامه جلسه علي جواهري مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ضمن تقدیر از زحمات دکتر شهشهانی پور، وي را فردی صاحب دانش، تجربه بالا و متخصص در کار دانست و اظهار امیدواری نمود ، از تجربيات و دانش وي همچنان بهره برداري گردد.
وي افزود:امید آن داریم با ورود عضو جديد هيات مديره، نگاه جدید و دیدگاه جدیدی به مجموعه تزریق گردد و شاهد پویایی و تحرک بیشتری در شرکت تکادو باشیم.
دکتر محمود شهشهانی پور ضمن تقدیر از مدیران مجموعه احیاء سپاهان اذعان داشت ، من همواره در کنار عزیزان تلاشگر احیاء سپاهان و تکادو خواهم بود و با تمام وجود و دید مثبت یاری رسان اين شركت ها خواهم بود.
امير عباس اسماعیلی نيز ضمن معرفی سوابق و مسوليت هاي خود، اذعان داشت : بنده از امروز عضو كوچكي از خانواده بزرگ احیاء و تکادو خواهم بود. احیاء سپاهان و تکادو تلفیق دانش و تجربه است و موفقیتی که تا کنون نصیب این دو مجموعه گردیده حاصل حضور مدیران و راهبران اندیشمند و واقع گرا بوده است. وي در پایان سخنان خود اظهار امیدواری نمود با ترسیم یک نقشه راه و چشم انداز مبتني بر شرايط خاص كشور روز به روز شاهد پیشرفت مجموعه باشیم.
گفتني است در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس از تلاش های دكتر محمود شهشهانی پور تقدیر به عمل آمد.

1