سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

معارفه مدیرعامل جدید شرکت زغالسنگ طبس احیاء سپاهان

مدیرعامل جدید شرکت زغالسنگ طبس احیا سپاهان معرفی گردید.

آئین معارفه مدیرعامل شرکت زغالسنگ طبس احیاء سپاهان در سالن اجتماعات شرکت تکادو برگزار گردید. در این جلسه که با حضور دکتر محمود شهشهانی پور عضو هیئت مدیره شرکت تکادو، مهندس سلمان درویشی مدیریت هلدینگ صنایع معدنی، دکتر بهزاد حقیقی مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی مهندسی، مدیران ستاد تکادو، مدیران عامل شرکتهای فرآوری زغالسنگ پروده طبس و زغالسنگ نگین طبس و پرسنل شرکت زغالسنگ طبس احیاء برگزار گردید. مهندس رضا صدرایی بعنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی گردید.

  در ابتدای جلسه مهندس سلمان درویشی مدیریت هلدینگ صنایع معدنی طی سخنانی اذعان داشتند شرکت زغالسنگ طبس احیاء سپاهان از شرکتهای خوب مجموعه بوده و کارهای خوبی که در این شرکت در طی سالهای اخیر اتفاق افتاده حاصل زحمات همه عزیزان، مدیریت و کارکنان زحمتکش این شرکت بوده که حاصل این تلاشها رونق تولید در این مجموعه بوده است. ایشان در ادامه افزودند براساس سیاست گذاری انجام شده در مجموعه احیاء سپاهان و تکادو انتخاب مدیر جدید جهت هرکدام از شرکتها با توجه به اشراف کامل مدیران داخلی، انتخابی درون سازمانی برنامه ریزی و پیش بینی گردیده و در انتخاب مدیرعامل جدید شرکت زغالسنگ طبس احیاء نیز همین نگاه و پیش بینی صورت پذیرفته است. مهندس درویشی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای سرکار خانم مهندس بصیرانی در مدت زمان حضور بعنوان مدیرعامل شرکت مذکور ابراز امیدواری نمودند مهندس صدرایی بعنوان مدیرعامل جدید این شرکت بتواند این مجموعه را به خوبی مدیریت و حفظ نماید و از پتانسیل های این شرکت به خوبی در جهت ارتقاء بیشتر عملکرد این مجموعه استفاده نماید.

در ادامه جلسه دکتر محمود شهشهانی پور عضو هیئت مدیره شرکت تکادو با اشاره به جایگاه ویژه محصولات زغالسنگ در تولید فولاد کشور اذعان داشتند با توجه به نیاز مبرم صنایع فولاد کشور نگاه مجموعه به سوی توسعه معادن زغالسنگ بوده و تولید و فرآوری زغالسنگ بعنوان یک محصول استراتژیک مدنظر می باشد ایشان در ادامه افزودند با توجه به این که زغالسنگ جزء اقلام اولیه تحریم بیگانگان بوده در جهت کمک به رونق تولید ملی به یاری خدای متعال دامنه فعالیت در تولید زغالسنگ در شرکتها را گسترش خواهیم داد و به موازات آن امید داریم چرخه فرآوری این محصول را نیز  گسترده تر و عملیاتی تر نمائیم. دکتر محمود شهشهانی پور در ادامه ضمن تمجید از عملکرد خانم مهندس بصیرانی در جایگاه مدیریت شرکت زغالسنگ طبس احیاء سپاهان ارتقاء و پیشرفت و عملکرد مناسب این شرکت را مدیون تلاشها و زحمات ایشان و کارکنان ستادی و کارگران زحمتکش معادن زغالسنگ این شرکت دانستند ایشان در پایان سخنان خود ضمن آرزوی توفیق جهت مهندس رضا صدرایی در جایگاه مدیریت عامل شرکت زغالسنگ طبس احیاء از کلیه کارکنان این مجموعه درخواست نمودند همچون قبل بتوانند با تلاشی دو چندان در جهت ارتقاء سطح اجرایی و رشد این شرکت تلاش ویژه داشته باشند.

تصاویری از این جلسه :

1

 2

3

4