سال مهار تورم و رشد تولید

آیین تکریم و تجلیل از همکاران بازنشسته در ستاد تکادو برگزار گردید

آیین تکریم و تجلیل از تلاش های ارزشمند همکاران بازنشسته شرکت تکادو با حضور حاج آقا یار احمدی ریاست محترم هیات مدیره شرکت، دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت برگزار گردید.

در این جلسه که مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی و مدیران ستادی و مشاورین شرکت تکادو نیز حضور داشتند ریاست هیات مدیره شرکت تکادو طی سخنانی اذعان داشتند: به نمایندگی از هیات مدیره شرکت از همه عزیزانی که در تکادو زحمت کشیده اند و در روند امور این مجموعه نقشی ایفا نموده اند تقدیر و قدردانی می نمایم و امید دارم در مسیر زندگی با موفقیت گام بردارند . ایشان افزودند : با توجه به تجربیات بسیار خوبی که عزیزان بازنشسته دارند امیدواریم بتوانیم از تجربیات ایشان در مجموعه به نحو احسن استفاده نمائیم . قطعاً استفاده از تجربیات و توانمندیهای این عزیزان در جهت بالا بردن ظرفیت کار بویژه جهت نسل جوان حاضر در مجموعه مثمر ثمر خواهد بود.در ادامه دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت با تقدیر و تشکر از حضور همکاران بازنشسته برگزاری این جلسه را به عنوان پاسداشت و قدردانی سالها زحمات این عزیزان بر شمردند و اظهار داشتند: همه همکاران در مجموعه هلدینگ تکادو به سالها تلاش ارزشمند شما در این مجموعه واقف هستند و بنده نیز وظیفه می دانم از همه زحمات و بزرگواریهای شما عزیزان در این مجموعه تقدیر و قدردانی نمایم. ایشان افزودند : بر اساس ظرفیتهای جدید کاری که در مجموعه تکادو تعریف خواهد شد ساختار سازمانی تکادو انسجام بهتر و پویاتری خواهدگرفت و انشاء الله این تغییرات منشاء اثر وخیر در مجموعه سرمایه گذاری تکادو باشد. ایشان در ادامه بر جانشین پروری و استفاده از نیروهای نخبه در مجموعه تاکید نمودند و اظهار امیدواری کردند همه مدیران ستاد تکادو و شرکت های گروه با موضوع جانشین پروری به عنوان یک امر مهم و ویژه توجه نمایند که اگر این اتفاق بیفتد و نخبه پروری در مجموعه شتاب بگیرد مسیر درست کار ترسیم و اجرا خواهد شد. ایشان در پایان سخنان خود اظهار امیدواری نمودند مجموعه تکادو بتواند از ظرفیتها و تجربیات ارزشمند سالیان سال عزیزان بازنشسته به نحو احسن استفاده و بهره برداری نماید.
درادامه جلسه همکاران بازنشسته طی سخنانی نقطه نظرات ، دیدگاه ها و خاطرات حضور چندین ساله در تکادو را بر شمردند و در پایان جلسه توسط ریاست هیات مدیره تکادو و مدیرعامل شرکت با اهداء لوح یادبود و هدیه از سالها زحمات و تلاش های ارزشمند همکاران بازنشسته در مجموعه هلدینگ تکادو تقدیر و قدردانی گردید.

 

baznershasteh