سال مهار تورم و رشد تولید

دیدار مدیران عامل شرکت های ذوب آهن اصفهان و هولدینگ تکادو 

"گسترش همکاریهای فی ما بین مورد تاکید قرار گرفت."

طی جلسه ای در دفتر شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان همکاریهای فی ما بین شرکت های ذوب آهن اصفهان و هولدینگ تکادو مورد ارزیابی و تحلیل و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور مهندس رخصتی مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران عامل شرکت های معدنی و صنعتی گروه تکادو شامل شرکت معادن منگنز ایران ، شرکت ذغالسنگ پروده طبس ، شرکت مهندسی مرات پولاد و هولدینگ صنعت برگزار گردید گسترش همکاریهای فی ما بین مورد تاکید قرا گرفت .

در ابتدای جلسه مدیرعامل تکادو طی سخنانی ضمن تبریک به جهت افتخار آفرینی شرکت ذوب آهن در کسب رکوردهای جدید تولید اظهار نمودند امیدوارم همچنان این بنگاه اقتصادی بزرگ کشور با درایت مدیریت مجرب و توانمند آن در راستای منافع کشور به موفقیت های پی در پی نایل گردد. ایشان در ادامه ضمن تمجید از عملکرد مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان اظهار داشتند: آقای مهندس رخصتی از مدیران خوشنام ، کار بلد ، دلسوز ، متدین و ارزشمندی  است که با تجربه بسیار خوب و بالای خود در مجموعه ذوب آهن در مدت کوتاهی مفتخر به کسب  رکوردهای جدید در تمام زمینه ها و شاخص های مربوطه که تجلی فعل خواستن و توانستن است شده اند . دکتر رومی با اشاره به فعالیت شرکت های گروه تکادو در مجموعه ذوب آهن به ویژه در جهت تامین مواد اولیه این شرکت افزودند : مجموعه هولدینگ تکادو و شرکت های گروه آن همیشه و در همه حال و با  علاقه مندی فراوان در جهت اعتلای تولید در شرکت ذوب آهن همراه تلاشگران این مجموعه خواهند بود و در تامین مواد اولیه این شرکت از هیچ تلاش و کمکی دریغ نخواهد نمود. ایشان در پایان سخنان خود اظهار امیدواری نمودند با توجه به فضای بسیار مثبت و خوبی که بین دو مجموعه ذوب آهن و تکادو شکل گرفته پروژه های فی ما بین به نحو احسن مدیریت و به سرانجام خوبی برسند.در ادامه مهندس رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن خیرمقدم و ابراز مسرت از حضور مدیرعامل تکادو و مدیران همراه ایشان ، هولدینگ تکادو را یک مجموعه همراه و متعهد در ارتباطات تجاری با ذوب آهن دانستند و اظهار داشتند: قطعاً رسیدن به ظرفیتهای بالای تولید و کسب رکورد در شرکت ذوب آهن همراهی و تعهد مجموعه تکادو را به همراه داشت که با تعامل بسیار خوب و نگاه مثبت  و درک شرایط این مجموعه عظیم صنعتی با تامین مواد اولیه بویژه کنسانتره ذغالسنگ  وسنگ منگنز شرایط رسیدن به این افتخار را هموار نمودند که این موضوع قطعاً در ادامه تعاملات بین دو مجموعه تاثیر بسیار مثبت و عالی خواهد گذاشت  و بنده به نمایندگی از خانواده بزرگ ذوب آهن از همه عزیزان در مجموعه تکادو تقدیر و تشکر می نمایم . مهندس رخصتی در ادامه افزودند: قطعاً با تعامل بسیار خوبی که بین دو مجموعه شکل گرفته مسائل جزئی به راحتی حل و فصل خواهد شد و شرکت ذوب آهن با ذهنیت و نگاه مثبت به رفع این مشکلات خواهد پرداخت. ایشان در پایان سخنان خود بر حضور ارزشمند و جایگاه ویژه شرکت های گروه احیاء و تکادو در بین شرکای تجاری شرکت ذوب آهن اصفهان تاکید نمودند و اظهار امیدواری کردند همکاریهای فی ما بین دو مجموعه با سرعت بیشتری گسترش یابد. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی ریاست محترم هیئت مدیره شرکت احیاء سپاهان جناب آقای دکتر صفوی در دستور تامین کنسانتره سنگ آهن ، برای آن مجموعه بزرگ هم آرزوی موفقیت نمودند.در پایان جلسه مدیران عامل شرکت های گروه تکادو، ( مهندس راغبیان مدیرعامل شرکت معادن منگنز ایران ، مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت ذغالسنگ پروده طبس ، مهندس بهادری مدیرعامل شرکت مهندسی مرات پولاد و مهندس نوری زاده مدیریت هولدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی ، طی سخنانی بر آمادگی مجموعه شرکت های خود در بسط  وگسترش فعالیت با شرکت ذوب آهن تاکید نمودند.

تصاویری از این دیدار:

 

1

2

4