سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها

طی جلسه ای با حضور مهندس نوری زاده  مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی در شرکت مرات پولاد سرپرست جدید این شرکت معرفی گردید . در این جلسه مهندس علی فاخران به عنوان سرپرست جدید شرکت معرفی و از خدمات مهندس هادی تکلو تقدیر گردید.

طی جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو عملکرد شرکت های گروه تکادو مورد بررسی قرار گرفت در این جلسه که مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی و کلیه مدیران عامل شرکت های گروه تکادو و مدیران ستاد تکادو حضور داشتند عملکرد شش ماهه اول سال 1400 این شرکت ها  مورد  تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

سومین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری شرکت ها با حضور بیش از 35 کشور و چهار هزار ورزشکار در 28 رشته ورزشی در شهر آتن کشور یونان برگزار گردید و تیم تنیس روی میز شرکت معادن منگنز ایران که به همراه کاروان  اعزامی کشورمان  با نام جهادگران تولید در این مسابقات  حضور داشتند  موفق شدند در دو رده برگزاری این مسابقات عنوان شایسته قهرمانی را بدست آورند .

در ادامه بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت های گروه، فعالیت شرکت های ذغالسنگ طبس احیاء سپاهان ، شرکت ذغالسنگ نگین طبس  و شرکت فرآوری ذغالسنگ پروده در شهرستان طبس طی 3 روز مورد بازدید دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت.

در بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت تابان نیرو سپاهان تلاش پرسنل و مدیران این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت

در راستای بازدیدهای میدانی مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت های گروه، شرکت تابان نیرو سپاهان مورد بازدید ایشان قرار گرفت.در این بازدید که دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو، مهندس نوری زاده مدیریت هولدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی و مدیران ستاد تکادو حضور داشتند عملکرد اجرایی و خدماتی و کلیه کارگاه های تعمیراتی در این شرکت مورد بازدید قرار گرفت و در ادامه طی جلسه ای با حضور مدیران و مهندسین شرکت مذکور گزارش جامع و کاملی از روند امور این شرکت به سمع و نظر حضار رسانده شد.

بمنظور بررسی عملکرد شرکت های گروه مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت مرات پولاد دیدن نمود

در ادامه بازدید های دوره ای مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت های گروه، شرکت مهندسی مرات پولاد در شهرک صنعتی اشترجان مورد بازدید ایشان قرار گرفت.

بمنظور جمع بندی برنامه ها و اقدامات انجام شده در شرکتهای گروه تکادو طی سال 1399 و بررسی برنامه های در دست اقدام این شرکت ها در سال 1400 گردهمایی پایان سال 1399 با حضور دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو ، مدیران ستاد تکادو کلیه مدیران عامل شرکتهای گروه در سالن اجتماعات تکادو برگزار و مسائل و برنامه ها و مشکلات شرکت های گروه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در جهت برنامه ریزی جامع و بهتر و گسترش فعالیتهای این شرکت ها طی سال 1400 تصمیمات لازم و راهکارهای لازم اتخاذ گردید.

در ادامه بازدیدهای مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت های گروه، مجموعه شرکت احداث معدن تکافر سپاهان در استان کرمان مورد بازدید ایشان قرار گرفت. در این بازدید دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو به همراه غلامرضا شاهرخی مدیر مالی و منابع انسانی شرکت تکادو با همراهی مدیر عامل و کارشناسان شرکت احداث معدن تکافر سپاهان در استان کرمان

بمنظور به روزرسانی و ارتقاء سطح خدمات به میهمانان گرامی در هتل اسپادانا عملیات بهسازی و نوسازی طبقه اول این هتل انجام و با حضور مدیرعامل شرکت تکادو و مدیریت امور سرمایه گذاری و توسعه شرکت احیاء سپاهان و مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی مهندسی رسماً در چرخه فعالیت قرار گرفت .

بمنظور بازدید میدانی از فعالیت های شرکت مهندسی مرات پولاد، دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو در معیت مهندس نوری زاده مدیر سرمایه گذاری و توسعه شرکت احیاء سپاهان و مدیریت هلدینگ صنعت و خدمات فنی مهندسی به همراه مدیران ستاد تکادو از این شرکت بازدید بعمل آوردند .

جلسه معارفه مدیرعامل شرکت فرآوری ذغالسنگ پروده طبس در سالن اجتماعات شرکت تکادو برگزار گردید . در این جلسه که با حضور دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو، مهندس هادی گلزار مدیریت هلدینگ صنایع معدنی، اعضاء هیأت مدیره شرکت فرآوری ذغالسنگ پروده طبس و مدیران و مشاورین ستاد تکادو برگزار گردید مهندس مجید ظهیری بعنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی گردید.

بمنظور بحث و تبادل نظر و بررسی شرایط شرکت های گروه تکادو جلسه ای با حضور آقای غلامرضا شاهرخی مدیریت مالی و منابع انسانی شرکت تکادو و کلیه مدیران مالی شرکت های گروه در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید . 

" مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان "

شرکت تکادو الگوی بسیار خوبی در راه اندازی شرکتهای سرمایه گذاری بوده است .

بمنظور بحث و تبادل نظر در رابطه با توانمندیهای شرکت های گروه تکادو و احیاء سپاهان جلسه ای با حضور مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و جمعی از معاونین این شرکت با دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران شرکتهای گروه تکادو ( فولاد افزاء سپاهان و تابان نیرو سپاهان ) در محل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان برگزار گردید.

طی جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو، دکتر قاسم مؤذنی مدیریت مالی و منابع انسانی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و مشاورین و مدیران ستاد تکادو ، آقای غلامرضا شاهرخی به عنوان مدیر جدید مالی و منابع انسانی شرکت تکادو معرفی گردید.

در جلسه هم افزایی شرکتهای گروه صنعت هولدینگ تکادو عنوان شد: تولید مجدد آهن ربای سرامیکی در شرکت مواد مغناطیس تابان تا ماه آینده از سر گرفته می شود.

بمنظور هم افزایی و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات شرکت های گروه صنعت جلسه ای در ستاد تکادو برگزار گردید.

همزمان با دیدار مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت فولاد افزا سپاهان پروژه جدید بریکت سازی مورد بازدید قرار گرفت

طی دیداری پنج ساعته از شرکت فولاد افزاء سپاهان مدیرعامل شرکت تکادو در جریان روند تولید این شرکت قرار گرفت.  

در دیدار مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مدیرعامل شرکت فولاد سنگان توانمندی  شرکت های گروه احیاء و تکادو معرفی گردید.

همزمان با سفر مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه به استان خراسان رضوی و شهرستان خواف و سنگان با حضور این هیئت در شرکت های سنگ آهن احیاء سپاهان و صنایع معدنی فولاد سنگان توانمندی شرکتهای گروه احیاء سپاهان و تکادو به ارائه خدمات در این شرکت ها معرفی گردید.

فعالیتهای اجرایی در شرکت اعتماد گستر سپاهان مورد بازدید مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت

بمنظور بررسی و تبادل نظر در رابطه با ارائه خدمات شرکت اعتماد گستر سپاهان متولی امور سهامداری شرکت تکادو جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیر عامل شرکت تکادو و سرکارخانم تورنگ مدیرعامل شرکت اعتماد گستر سپاهان برگزار گردید.

در بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت آیینه خانه اسپادانابازسازی و نوسازی بخشهای مختلف هتل اسپادانا مورد تاکید قرار گرفت.

همزمان با بازگشایی مراکز اقامتی و تفریحی کشور بر اساس پروتکل ابلاغی ستاد کشوری مقابله با کرونا کلیه بخشهای اقامتی و رفاهی، رستوران، کافی شاپ و .... هتل اسپادانا مورد بازدید مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت.

 به منظور بررسی میدانی از عملکرد شرکت های گروه دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو در معیت جناب آقای فخارزاده مدیریت حراست شرکت فولاد مبارکه و رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد هرمزگان از مجموعه شرکت های  تابان نیرو سپاهان و گسترش مواد مغناطیسی تابان بازدید بعمل آوردند.

دکتر علی رومی در جمع مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو  : همسان فهمی و هم افزایی بین شرکتهای گروه تکادو میبایستی اولویت اول شرکتهای گروه باشد.

اولین گردهمایی مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو در سال 1399 با حضور آقای دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران عامل شرکتهای گروه و مدیران ستاد تکادو در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو در جمع کارکنان این شرکت : همراهی و تعهد کارکنان مجموعه به چارچوبهای اداری در فضایی صمیمی، کارها را بخوبی به پیش خواهد برد.

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو با حضور مدیران وکارکنان شرکت تکادو برگزار و از خدمات و تلاش های مهندس احمد دادوند تقدیر و علی رومی بعنوان مدیرعامل شرکت تکادو معرفی گردید. در ابتدای جلسه مهندس احمد دادوند طی سخنانی حضور خود در مجموعه تکادو و احیاء را یک افتخار دانست و اشاره نمود تجربه 29 سال فعالیت در دو بنگاه اقتصادی بزرگ کشور، شرکت تکادو و مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برای بنده مایه افتخار و مباهات بود و جا دارد در این جلسه از کلیه تلاشگرانی که از سالهای قبل در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده اند و زحمت فراوان کشیده اند تقدیر و تشکر نمایم.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو با حضور جناب آقای دکتر اسلامیان ، جناب آقای دکتر سید مصطفی صفوی ریاست هیأت مدیره شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و تکادو و جناب آقای مهندس علی جواهری مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و مدیران هولدینگ های تابعه در دفتر مرکزی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برگزار گردید. در این جلسه طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر صفوی ریاست هیأت مدیره شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و تکادو ، آقای دکتر علی رومی به عنوان مدیرعامل شرکت تکادو معرفی شدند .