دیدار مدیرعامل شرکت تکادو با مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

" مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان "

شرکت تکادو الگوی بسیار خوبی در راه اندازی شرکتهای سرمایه گذاری بوده است .

بمنظور بحث و تبادل نظر در رابطه با توانمندیهای شرکت های گروه تکادو و احیاء سپاهان جلسه ای با حضور مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و جمعی از معاونین این شرکت با دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران شرکتهای گروه تکادو ( فولاد افزاء سپاهان و تابان نیرو سپاهان ) در محل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان برگزار گردید.

آیین معارفه مدیریت جدید امور مالی و منابع انسانی شرکت تکادو برگزار گردید

طی جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو، دکتر قاسم مؤذنی مدیریت مالی و منابع انسانی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و مشاورین و مدیران ستاد تکادو ، آقای غلامرضا شاهرخی به عنوان مدیر جدید مالی و منابع انسانی شرکت تکادو معرفی گردید.

جلسه هم افزایی شرکتهای گروه صنعت هولدینگ تکادو برگزار شد

در جلسه هم افزایی شرکتهای گروه صنعت هولدینگ تکادو عنوان شد: تولید مجدد آهن ربای سرامیکی در شرکت مواد مغناطیس تابان تا ماه آینده از سر گرفته می شود.

بمنظور هم افزایی و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات شرکت های گروه صنعت جلسه ای در ستاد تکادو برگزار گردید.

دیدار مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت فولاد افزا سپاهان

همزمان با دیدار مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت فولاد افزا سپاهان پروژه جدید بریکت سازی مورد بازدید قرار گرفت

طی دیداری پنج ساعته از شرکت فولاد افزاء سپاهان مدیرعامل شرکت تکادو در جریان روند تولید این شرکت قرار گرفت.  

دیدار مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مدیرعامل شرکت فولاد سنگان

در دیدار مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه با مدیرعامل شرکت فولاد سنگان توانمندی  شرکت های گروه احیاء و تکادو معرفی گردید.

همزمان با سفر مدیرعامل شرکت تکادو و هیئت همراه به استان خراسان رضوی و شهرستان خواف و سنگان با حضور این هیئت در شرکت های سنگ آهن احیاء سپاهان و صنایع معدنی فولاد سنگان توانمندی شرکتهای گروه احیاء سپاهان و تکادو به ارائه خدمات در این شرکت ها معرفی گردید.

بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از فعالیتهای اجرایی در شرکت اعتماد گستر سپاهان

فعالیتهای اجرایی در شرکت اعتماد گستر سپاهان مورد بازدید مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت

بمنظور بررسی و تبادل نظر در رابطه با ارائه خدمات شرکت اعتماد گستر سپاهان متولی امور سهامداری شرکت تکادو جلسه ای با حضور دکتر علی رومی مدیر عامل شرکت تکادو و سرکارخانم تورنگ مدیرعامل شرکت اعتماد گستر سپاهان برگزار گردید.

بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت آیینه خانه اسپادانا

در بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از شرکت آیینه خانه اسپادانابازسازی و نوسازی بخشهای مختلف هتل اسپادانا مورد تاکید قرار گرفت.

همزمان با بازگشایی مراکز اقامتی و تفریحی کشور بر اساس پروتکل ابلاغی ستاد کشوری مقابله با کرونا کلیه بخشهای اقامتی و رفاهی، رستوران، کافی شاپ و .... هتل اسپادانا مورد بازدید مدیرعامل شرکت تکادو قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل شرکت تکادو از مجموعه شرکتهای تابان نیرو سپاهان و گسترش مواد مغناطیسی تابان

 به منظور بررسی میدانی از عملکرد شرکت های گروه دکتر علی رومی مدیرعامل شرکت تکادو در معیت جناب آقای فخارزاده مدیریت حراست شرکت فولاد مبارکه و رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد هرمزگان از مجموعه شرکت های  تابان نیرو سپاهان و گسترش مواد مغناطیسی تابان بازدید بعمل آوردند.

دکتر علی رومی در جمع مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو

دکتر علی رومی در جمع مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو  : همسان فهمی و هم افزایی بین شرکتهای گروه تکادو میبایستی اولویت اول شرکتهای گروه باشد.

اولین گردهمایی مدیران عامل شرکتهای گروه تکادو در سال 1399 با حضور آقای دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو و مدیران عامل شرکتهای گروه و مدیران ستاد تکادو در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

مدیرعامل جدید شرکت تکادو در جمع کارکنان این شرکت

دکتر رومی مدیرعامل شرکت تکادو در جمع کارکنان این شرکت : همراهی و تعهد کارکنان مجموعه به چارچوبهای اداری در فضایی صمیمی، کارها را بخوبی به پیش خواهد برد.

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو با حضور مدیران وکارکنان شرکت تکادو برگزار و از خدمات و تلاش های مهندس احمد دادوند تقدیر و علی رومی بعنوان مدیرعامل شرکت تکادو معرفی گردید. در ابتدای جلسه مهندس احمد دادوند طی سخنانی حضور خود در مجموعه تکادو و احیاء را یک افتخار دانست و اشاره نمود تجربه 29 سال فعالیت در دو بنگاه اقتصادی بزرگ کشور، شرکت تکادو و مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برای بنده مایه افتخار و مباهات بود و جا دارد در این جلسه از کلیه تلاشگرانی که از سالهای قبل در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده اند و زحمت فراوان کشیده اند تقدیر و تشکر نمایم.

آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو در دفتر مرکزی شرکت احیاء سپاهان

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت تکادو با حضور جناب آقای دکتر اسلامیان ، جناب آقای دکتر سید مصطفی صفوی ریاست هیأت مدیره شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و تکادو و جناب آقای مهندس علی جواهری مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و مدیران هولدینگ های تابعه در دفتر مرکزی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برگزار گردید. در این جلسه طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر صفوی ریاست هیأت مدیره شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان و تکادو ، آقای دکتر علی رومی به عنوان مدیرعامل شرکت تکادو معرفی شدند .