معارفه مدیرعامل جدید شرکت نسوز اکباتان سپاهان

مدیرعامل جدید شرکت نسوز اکباتان سپاهان معرفی شد

آئین معارفه مدیرعامل جدید شرکت نسوز اکباتان سپاهان در دفتر مرکزی شرکت تکادو برگزار شد. در این جلسه که با حضور مهندس احمد دادوند مدیرعامل شرکت تکادو، دکتر بهزاد حقیقی مدیریت هولدینگ صنعت و خدمات فنی و مهندسی ، اعضاء هیئت مدیره شرکت نسوز اکباتان سپاهان و مدیران ستاد تکادو برگزار گردید مهندس محمد فتحی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نسوز اکباتان سپاهان معرفی گردید.

آگهی درخواست اطلاعات سهامداران

شرکت تکادو ( سهامی عام )

 شماره ثبت : 7818        شناسه ملی : 10260289240

آگهی درخواست اطلاعات سهامداران

نظر به ضرورت دسترسی به اطلاعات سهامداران شرکت بدینوسیله از آن عده از سهامداران محترمی که  تاکنون اطلاعات سهامداری و شماره حساب خود را به این شرکت اعلام ننموده اند و یا اطلاعات ایشان تغییر داشته است درخواست می گردد در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم ذیل اقدام و آن را از طریق دور نگار شماره 36280290- 031 و یا از طریق پست به آدرس: اصفهان – خیابان محتشم کاشانی – کوچه بیژن – پلاک 90 کد پستی 8175969757  ارسال نمایند .

برگزاری جلسه هم افزایی و هماهنگی شرکتهای گروه تکادو

برگزاری جلسه هم افزایی و هماهنگی شرکتهای گروه تکادو
در جلسه ای با حضور مهندس احمد دادوند مدیر عامل شرکت تکادو، دکتر بهزاد حقیقی مدیریت هولدینگ صنعت و خدمات فنی مهندسی ، بهروز طاهری مدیریت هولدینگ حمل ونقل ومدیران عامل و مدیران مالی شرکتهای گروه تکادو و مدیران ستاد تکادو مسائل و مشکلات شرکتهای گروه مورد بررسی قرار گرفت: در ابتدای این جلسه مهندس دادوند ضمن تشکر از رهنمود ها و مساعدتهای ریاست محترم هیئت مدیره شرکت تکادو و مدیرعامل محترم شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان طی سخنانی در خصوص ارتقاء بهره وری ، کاهش قیمت تمام شده ، تلاش در جهت تحقق بودجه سال 95 شرکتها و وصول مطالبات تاکید نمودند و حمایت همه جانبه ستادهای احیاء وتکادو از مدیران خود را در کلیه امور خاطر نشان کردند.

وزیر صنعت معدن و تجارت در نشست تخصصی صنایع و معادن شهرستان طبس

وزیر صنعت معدن و تجارت در نشست تخصصی صنایع و معادن شهرستان طبس
"برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساخت ها داریم "
مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سفر دو روزه خود به استان خراسان جنوبی در جلسه ای که با حضور مدیران معادن زغالسنگ و طرحهای زغالی شهرستان طبس برگزار گردید بر توسعه زیر ساختهای معادن تاکید نمود.

بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از معادن زغال و زغال شویی طبس

بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از معادن زغال و زغال شویی طبس
مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سفری دو روزه به استان خراسان جنوبی از حوزه های معدنی پروده شرقی در منطقه طبس بازدید نمود و با حضور ایشان طرح توسعه محدوده زغالی بلوک یک آغاز شد .